środa, 14 grudnia 2016

Kontrola neurologiczna

Udostępnij ten wpis:

Od kilku dni mam dziwne dolegliwości.Szczerze mówiąc myślałam,że to ciąza ale zrobiony dzisiaj test wykluczył tę ewentualność.Koszmarne mdłości od tygodnia.Cokolwiek bym zjadła,na głodniaka również,ból jajnika, ból brzucha, ból piersi, senność, zmęczenie.Wisienką na torcie jest wkurwioza oczywiście;)Mam ochotę coś rozpieprzyć w drobiazgi;)Dziś zrobiłam taki dym na chacie,że sama byłam zdziwiona,że tak można;)
No nic, miejmy nadzieję,że wraz z przyjściem franczeski, wszystko minie.

Byłam dziś na kontroli u neurologa.Jak zobaczył moją ruchomość szyi wywalił gały:)Na początku nie mogłam wykonać rotacji.Teraz mogę obejrzeć się za siebie, skłonić głowę do klatki piersiowej i odchylić ją maksymalnie do tyłu:)Nawet zawroty głowy przeszły.Jedyne z czym mam problem, to pobudki w środku nocy po kilka razy.Może to wynik tego,że boję się zaspać, a nie problemów ze snem.Przepisał mi premolan. Lek przeciwdepresyjny i nasenny.Moja mama go brała.Jest bezpieczny.
Powiedział,żeby się wstrzymać przed składaniem papierów do ubezpieczyciela, bo czasem objawy mogę wrócić.W sumie mam 3 lata na zgłoszenie.Kazał mi przyjść na kontrolę za miesiąc.
Cieszę się,że wszystkie zabiegi mam z głowy.Męczyło mnie już to jeżdżenie.Cały dzień miałam rozwalony.

Dziś dowiedziałam się,że 23 grudnia mamy już wolne:)W piątki mam do 17.00 i już się martwiłam jak odbiorę mamę z dworca, a tu taka niespodzianka.Potem dziewczyny mają dyżury, więc byczę się do 2 stycznia!

Wczoraj poszłam spać o 19.30!Niedługo będę kładła się spać zaraz po powrocie z pracy;)
Ta pogoda mnie dobija.Szaro, buro, dni krótkie, słońca brak!Oby do wiosny!Pozdrawiam Tangerina:)

3 komentarze:

 1. I to są zalety pracy w szkole, przynajmniej wolne trochę wcześniej :) Ale ja w tym roku nie narzekam na zapracowanie. A Pramolan znam, przez jakiś czas brałam po porodzie, mój M. zresztą też. Powinien pomóc Ci się wyciszyć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Crazy-cat-lady14 grudnia 2016 23:09

  No to zapowiada ci się długie wolne ☺
  Ciekawe jak mama zareaguje na nową psinkę?

  OdpowiedzUsuń
 3. ja mam takie dni, że kładę się spać zaraz po powrocie z pracy, więc nie dziwi mnie, co piszesz ;-) i nie wiem, jak Malwa może pisać, że wolne to uroki pracy w szkole... to tylko zapłata.
  świetnie, że u neurologa takie dobre wieści, oby dolegliwości nie powróciły...
  nie zmieć domu z powierzchni ziemi do czasu okresu! ściski!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.Na każdy postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam odwiedzających:):)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia