wtorek, 10 kwietnia 2018

No i buchnęło!

Udostępnij ten wpis:

Zachwycam się.. nieustannie, codziennie.Nadziwić się nie mogę,że jeszcze niedawno wszystko było skute lodem, wiatr był mroźny, a śnieg leżał tu i ówdzie.
Jest cudowanie!Co prawda temperatura dla mnie już nieco za wysoka ale zdążyłam się przyzwyczaić,że wiosna trwa tak krótko.
Oglądam to wszystko, jakbym przyszła na świat wczoraj:)Pąki delikatnie rozkwitają, pod szkołą poletko krokusów, pachnących fiołków, które wącham z dzieciakami na kolanach:)

Ostatnio wypuściłam się z psiarnią do lasu bo musiałam wysuszyć wariatkę,która znowu zaliczyła sadzawkę.Na szczęście skończyło się na ubłoconych łapach.
U nas w krzaczorach czasem można natknąć się na podejrzanych typów ale przecież miałam obstawę hahaha:)Pierwsi by spierniczali do lasu:)
Senior dwa kilometry za nami,wariatka ściągnięta krótko.Wszystko pachniało wiosną.Nagrzana ziemia, powietrze.. Znalazłam miejsce pełne przebiśniegów.Mogłabym leżeć w trawie i patrzeć w niebo.
Nie mam żadnych zmartwień, problemów, nic mi nie ciąży.
Snuję sobie plany, dotyczącego naszego przyszłego miejsca na ziemi.Mamy już dwie lokalizacje:
Kotlina Kłodzka lub Dolina Baryczy, obie kuszą;)
Jak tylko ogarnę sprawy zawodowe, ruszymy z kopyta.

Zaczęłam pisać.Wiem,że teraz już pójdzie.Spłodziłam kilkanaście stron jednego dnia, więc nie jest źle.Idzie mi to łatwiej niż myślałam;)Dziś koleżanka uświadomiła mi,że na egzaminie nie będzie prawa oświatowego.Kamień spadł mi z serca bo nie znoszę czytania tych smętów.
Teraz to już jestem spokojna.Mam dużo działań, więc powinno pójść gładko.Potem Bieszczady, nagroda za ten ciężki rok.
Po majówce szybko zleci.Czas pędzi jak szalony..


Pozdrawiam Tangerina;)

4 komentarze:

 1. Jedna i druga lokalizacja super!
  Tak naprawdę to wiosna trochę przemieniła się w lato, ale nie ma co narzekać. Słońce daje takiego kopa do działania, że tylko cieszyć się, że tak nas rozpieszcza. Ja się boję, że to taka podpucha i za chwilę znowu te lody i śniegi wrócą :(
  Prawo oświatowe.... mmmmmoje "ulubione". Cały poprzedni czerwiec mi wcięło. Super, że nie będziesz musiała tego wałkować! No i nieźle poszłaś, do kiedy musisz oddać sprawozdanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chcę oddać papiery do 15 maja w szkole, do urzędu do 30 czerwca. Zależy mi na czasie bo chcę mieć szybko wakacje.Żeby tylko nie cofnęli dokumentów, potem to tylko formalność.
   Wychodzi na to,że spokojnie wyjdzie z 50 stron lub nawet więcej.Staram się maksymalnie streszczać ale pewnych rzeczy się nie da skrócić.

   Usuń
 2. Najgorzej jest zacząć, ale potem już idzie z górki. Ja o dziwo najlepiej pracuję pod presją czasu;) tak jakoś wydajniej :)))
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja chyba tez, dlatego tak odwlekałam moment podejścia do biurka;)

   Usuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.Na każdy postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam odwiedzających:):)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia