piątek, 28 czerwca 2019

To chyba nie to

Udostępnij ten wpis:

Nasz ,,doradca":) odradza nam wczorajszy dom.Twierdzi,że sąsiedzi mogą nas wkurzać, a umiejscowienie również nie jest atrakcyjne.
Dziś po przespaniu się z tym domem:)też mam takie zdanie.Dom był piękny z zewnątrz, w środku mnie nic nie zachwyciło.Nie ma gdzie wyjść z psem (chyba że przed dom), a energia tego domu mi chyba nie odpowiada.Szukam jasnych wnętrz, ładnego widoku i pozytywnej energii.
Dojazd jest ważny ale chyba to nie priorytet bo jak zmienię miejsce pracy, dojazd zejdzie na drugi plan.
Jutro jedziemy do Prusic, choć sołtysowa mówiła,że tam zamieszkuje gangsterka:)
Później jedziemy do sołtysów i do naszej dobrej duszy, która pomaga nam wybrać chadziajstwo.
Jak dobrze,że Ją mamy.Wylewa nam na głowę wiadra zimnej wody litrami.Gdyby nie Ona, już pewnie płakałabym w jakiejś ruinie:):)

W mojej głowie przewija się artystyczna wioska.Nadal nie wiem jak tam wygląda sytuacja z nieczystościami i to mnie martwi, ponadto nie wiem jak to jest z wodą.Niby ze studni ale jak to  wygląda?
Chyba wynajem, to na tą chwilę najlepszy pomysł.Jak przetrwamy zimę, to zniesiemy wszystko.
Chciałabym,żeby już Dziadek mógł sobie poleżeć przed domem bo wchodzenie po schodach to dla niego Himalaje;/ ( mówię o psie oczywiście:):)

Moja kruszynka!Jedyne 36 kg!Myśli chyba,że waży 20dkg.

Pozdrawiam Tangerina;)

2 komentarze:

  1. Tangerina odradzam Prusice. To rodzinne miasteczko mojego śp. Taty...tam tylko pijaństwo, bezrobocie, zero perspektyw, wszyscy uciekają jak mogą. Pozdrawiam, Daga

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za wskazówkę.Wlasnie sołtys z pewnej wioski nam stanowczo odradzal Prusice. Mówił o tym samym problemie plus dopalacze.Pozdrawiam i dziękuję!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.Na każdy postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam odwiedzających:):)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia