poniedziałek, 25 maja 2020

Czy to dzieje się naprawdę?

Udostępnij ten wpis:
To co dzieje się ostatnio w kraju zaczyna mnie przerażać.Czasem trudno mi znaleźć słowa by opisać to co czuję.Strach, bezsilność, niedowierzanie.Te pięć lat powinno człowieka już zaimpregnować na cały ten syf ale się chyba nie udało.
Dziś dobiło mnie wybranie p.Manowskiej na prezesa SN.To niby było do przewidzenia ale jakaś nadzieja się tliła. Zresztą na co ja liczyłam?
Rozpieprzona Trójka, której przestałam słuchać jakieś 4 lata temu, choć jechała ze mną do pracy, Janów,zdeptana Konstytucja,sądy, sędziowie, policjanci, nauczyciele, pielęgniarki, lekarze, górnicy.
Zrujnowana służba zdrowia, afery,zniszczenie Puszczy Białowieskiej,zakusy na zakaz aborcji,uniemożliwienie odbierania zwierząt przez organizacje prozwierzęce,szerząca się nienawiść, hejt,brak szacunku dla różnorodności.Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność.
Jestem załamana.
Naszą grupę społeczną już zniszczono, teraz robią to z policjantami, którzy masowo idą na l4 żeby nie brać udziału w tym syfie.Ilość wakatów w Policji jest porażająca.
W każdej grupie znajdą się Jarząbki, którzy odnajdą się w tym klimacie, współczuję tym, którzy znienawidzili swoją pracę przez władzę, która jest nienażarta.
Oglądam wiadomości dłużej niż powinnam.Władza z nas kpi.Noszenie maseczek, po co skoro premier ma na to wywalone?Dziś już słyszałam,że mają w ogóle znieść ich noszenie.Najpierw mówiono,że będziemy je nosić dopóki nie znajdą szczepionki.Ludzie są pogubieni, wkurzeni i to wkurzenie niebawem eksploduje!
Ja wracam do pracy.Jestem przerażona.Mamy kilkanaścioro dzieci.Na korytarzu w masce, w sali już nie.Uczniowie nie mogą się bawić zabawkami szkolnymi, tylko przyniesionymi z domu.Mają siedzieć w pojedynczych ławkach sami.Nie mogą kontaktować się z innymi dziećmi.Czy ktoś kto to pisał wyobraża sobie to w praktyce?Czy ta osoba ma dzieci?Absurd goni absurd.
Czy to ryzyko było nam potrzebne?Wiem,że dzieci niektórych uczniów siedzą w domu.Dlaczego narażają je świadomie?
Dziś mam mega doła i mam go ostatnio coraz częściej.Czy wybory będą zgodne z prawem?
Ja już niczego nie jestem pewna.Tak niewiele ode mnie zależy..
Dobrze,że ktoś wymyślił miłość..

P.S Polecam kilka dobrych seriali:

  • Kto zabił Malcolma x - Netflix ( genialny!)
  • Łowcy
  • Człowiek z wysokiego zamku
  • Hilary - canal+ ( dla mnie bomba!)
  • Projekt niewinność
  • Osądzeni przez mediaPozdrawiam Tangerina;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.Na każdy postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam odwiedzających:):)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia