piątek, 4 grudnia 2020

Żyć zdalnie

Udostępnij ten wpis:Zwiedzamy kolejne chałupy:) Wczoraj odwiedziliśmy Garbce. Starsza Pani chce sprzedać rodzinny dom, w którym hula wiatr. Propozycja nie dla nas. Dom z powybijanymi oknami, tak naprawdę do kapitalnego remontu z fatalnym podwórkiem bez krzty zielonego:) Pani bardzo sympatyczna. Starała się znaleźć nam coś innego. Uraczyła nas historią swojego życia przy okazji. Opowiadała jak to kupiła wnukowi dom. Historia jakich wiele. Ktoś coś dostaje, a że nie musiał na to ciężko pracować, nie docenia.
Szkoda mi tych starszych ludzi. Zasuwają całe życie, a potem wszystko oddają najbliższym, którym się ,,należy". Eh życie..
Już to pisałam, że najfajniejsze w poszukiwaniach domu są ludzie i ich historie.

Mamy dwa upatrzone domy. Jeden to ruina ale działka fajna i chciałabym to miejsce uratować. Tylko zależy za ile:) Drugi fantastyczny i aż się boję, że coś pójdzie nie tak.
Człowiek, z którym rozmawiałam całkiem konkretny tylko sprzedaż tego domu go boli i tu może być problem. Nie specjalnie chce go sprzedać. Wstępnie jesteśmy umówieni na niedzielę.

Poza tym staram się rozeznać w tym wirtualnym świecie. Brzydził mnie jakoś, niepokoił swoją atrakcyjnością i przebiegłością;) Niestety czasy zmuszają do zaprzyjaźnienia się z nim. 
Poznaję platformy do tworzenia zadań, quizów, gier dla dzieci. Staram się jakoś nadążyć :)
Fantastyczne w tych popapranych czasach jest to, że możesz brać udział w szkoleniach z całego świata!
W życiu bym tak nie korzystała z oferty szkoleń, gdybym miała na nie dojechać, zmarznąć i nie daj boże się wynudzić. Teraz odpalam stronę, siadam z herbatą pod kocem i chłonę. A jak ktoś nudzi, to się wylogowuję i koniec! Doceniam tę możliwość. Dzięki zdalnosci życia mogę czegoś nowego się nauczyć:)


Na szczęście mąż ma wynik negatywny!:)

Tak mnie jakoś naszło..

Pozdrawiam Tangerina;) https://dobranoc.biz/

2 komentarze:

  1. Hej, bardzo ciekawam jak wasze wczorajsze poszukiwania? Trzymam kciuki zeby w koncu pojawił się ren wymarzony dom w wymarzonej lokalizacji ��
    Kasia_Wrocław

    OdpowiedzUsuń
  2. Moje serce jest rozdarte.Dwie fajne chaty ale znając życie żadnej nie wybierzemy😂Napiszę Ci później maila i może uda mi się coś wrzucić na bloga🙃

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.Na każdy postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam odwiedzających:):)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia