sobota, 28 sierpnia 2021

Nowa - stara praca

Udostępnij ten wpis:
Zatrudniłam się w tej szkole pod koniec września i nie miałam okazji zobaczyć jak wyglądają początki. Mam już pierwsze spostrzeżenia. To co mnie tu ściągnęło to dobra organizacja. Już w poniedziałek wiedziałam jaki będę miała plan i godziny pracy. To dla mnie nowość bo zazwyczaj dowiadywałam się o tym 31 sierpnia. Godziny tak jak pisałam mam rewelacyjne. Wiem, że to niemoralne ale w jeden dzień kończę o 10.40.Na połówkę etatu zatrudnili jednak inną osobę, więc wygląda na to że ten rok będzie luźny;)Może faktycznie przyda mi się oddech bo przez kilka lat ciągnęłam nadgodziny.
Oczywiście nagrzałam się na różne projekty. Po chwili zastanowienia stwierdziłam jednak, że oduszczam. Zrobię jeden plus z dwa konkursy i wystarczy. Muszę się przyjrzeć jak tu wygląda praca na cały etat. Widzę, że dziewczyny raczej nie wychodzą z działaniami poza szkołę i nie chciałabym szaleć;)
Nie ma wyścigu szczurów. Jest sprawiedliwy podział obowiązków. Nie ma miliona rad, w których muszę brać udział.
Zapisałam się wstępnie na studia ale nie wiem czy zbierze się grupa. Robiłam podejście w zeszłym roku ale niestety się nie zebrała. Postanowiłam zrobić pedagogikę specjalną. Nie wiem co czeka mnie za rok, czy dostanę cały etat, a ukończenie tego kierunku da mi jakąś alternatywę. Na pedagogów specjalnych jest dość duże zapotrzebowanie. Biorąc pod uwagę ilość ofert pracy, ludzie chyba wzięli sobie do serca tekst ,,nie podoba się to zmień pracę". 
Dzisiaj w końcu siadłam do pisania ocen stażystkom. Najgorzej zacząć:) Jak już siadłam poszło, łącznie z napisaniem programu.
Czeka mnie jeszcze rada pożegnalna w starej szkole i inauguracyjna w nowej.
Mocy przybywaj!

Ps Dzis na warsztatach zrobiłam lapacza snów 😁
Nie jest idealny bo krzywy jak diabli ale moj❤ Pozdrawiam Tangerina;)

2 komentarze:

  1. Milego i pozytywnie zaskakujacego nowego roku szkolnego!!! Trzymam juz kciuki za wizyte w banku !! Ps.lapacz boski 😍

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję!Bank odwołany🤣Koleś z banku na zwolnieniu.Wachlarz zonkow wyczerpany😂
    Kolejny termin 15.09😋

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.Na każdy postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam odwiedzających:):)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia