niedziela, 13 marca 2022

W zawieszeniu

Udostępnij ten wpis:
    Dużo  sytuacji mnie ostatnio dobiło ale zdaję sobie sprawę, że nie mam na nie wpływu.
Przestałam oglądać i czytać o wojnie co godzinę. To dało mi jakąś ulgę i udaje mi się zasnąć.
Staramy się pomagać na ile możemy. Wysłaliśmy trzy kartony ciuchów dla potrzebującej rodziny. 
Postanowiliśmy sprzedać kilkadziesiąt książek i pieniądze przeznaczyć na cel fundacji pomagającej uchodźcom. Przekazałam także 1% na Fundację Ocalenie.
Im mniej słyszę i oglądam tym lepiej dla mojej psychiki, choć wiem, że wojna się przez to nie skończy.

    Nasza sytuacja mieszkaniowa jest nadal patowa. Ludzie oglądają mieszkanie, a my mamy nadzieję, że w najbliższym czasie nikt go nie kupi. Kobieta od domu się nie odzywa. Nie chcemy jej dociskać ale nasz czas powoli się kończy. Nie wiem jak wygląda moja sytuacja kredytowa na ten moment. Stopy szybują w górę i nie wiem jak to się ma do moich zarobków. Staram się myśleć pozytywnie ale momentami się nie da i zalewa mnie fala przygnębienia i zniechęcenia.
Jeśli chodzi o firmę, skupiliśmy się na współpracy z architektami i to się sprawdza. Robimy zamówienia pod konkretnego klienta i jego potrzeby.

    Pierwszaki dają mi popalić. W ciągu pół roku miałam już dwa wypadki. Opieka nad tak duża grupą to wyzwanie. Dzieci nie mają przerw, więc jak do nich przychodzę roznoszą salę i wcale się im nie dziwię. Siedzenie w ławce przez kilka godzin to dla nich męka. Dlatego wiosna to dla mnie zbawienie!
Spędzamy jak najwięcej  czasu na powietrzu .Dotarło do mnie, że zostało kilka miesięcy do końca roku.
Jak ten czas zasuwa!

    Kuzyn robi się fajnym psem. W końcu przychodzi się przytulać! Przez te kilka tygodni miałam wrażenie, że głaskanie sprawia mu fizyczny ból, unikał dotykania jak ognia . Na spacerach niestety nadal się odpala na widok saren i ledwo daję radę go utrzymać. Boimy się go jeszcze spuszczać bo możemy go już nie zobaczyć. Niedługo trzeba będzie zrobić kontrolowane spuszczenie i uczyć go przychodzenia na komendę. Potrafi już podać łapę:) To mądry pies:)

    Wypatruję lepszych czasów i mojego miejsca na ziemi..

Pozdrawiam Tangerina;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.Na każdy postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam odwiedzających:):)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia