sobota, 16 kwietnia 2022

Przedświątecznie

Udostępnij ten wpis:
    Wczoraj oglądaliśmy dom w Dolinie Baryczy. W sumie wiedzieliśmy, że  nic z tego nie będzie i pojechaliśmy raczej rekreacyjnie. Działka całkiem fajna, budynki gospodarcze też ale dom w kiepskim stanie. Mnie najbardziej interesował pies na łańcuchu. Wyglądał na groźnego ale okazał się wielkim pieszczochem. Gospodarz twierdzi, że jak nie ma ludzi na posesji to go spuszcza. Wyglądał na zadbanego, więc raczej mówił prawdę.

    Zaliczyliśmy kawę w Żmigrodzie i zakupy. Dawno się nie wypuszczaliśmy w te rejony. Trochę tęsknię za czasami poszukiwań domów. W sumie co tydzień byliśmy w okolicach Milicza.
    Wiosna wystrzeliła kolorami! Człowiek siedzi w tym samochodzie i pokonując drogę do i z pracy niewiele widzi. Na wsi jest cudownie! To chyba pierwsza w miarę normalna wiosna. Bez masek, obostrzeń, strachu. Dla mnie wiosna to okres przebudzenia z zimowego marazmu. Wstępuje we mnie nadzieja i chęć do działania. Może nie jest idealnie, może nie jest cudownie ale jest dobrze i myślę, że będzie lepiej.

    Koleś, który miał kupić mieszkanie chyba nie jest już taki pewny czy chce je kupić. Dokonał rezerwacji ale nic poza tym. Dla nas to dobrze bo może zdążymy poukładać nasze sprawy.
Nie chcę zapeszać ale jesteśmy umówieni na przyszły tydzień z ludźmi od domu. Chcą się spotkać, a to już jakiś krok naprzód. Myślę, że pod koniec przyszłego tygodnia już będziemy wiedzieli na czym stoimy.

    Jak ja potrzebowałam tych wolnych dni. Sześć dni by odespać ranne wstawanie!
W tym roku zostajemy w domu na święta. Zamierzam spać, jeść i spacerować z psami.

Chciałabym Wam życzyć zdrowych, spokojnych i pogodnych świąt.
Odpocznijcie, zachwycajcie się wiosną:)
Wszystkiego dobrego!
Pozdrawiam Tangerina;)

2 komentarze:

  1. Slonce! Niech te dluzsze, cieplejsze i jasniejsze dni przyniosa Ci spokoj i silna wiare, ze z dolu jest tylko jedna droga- w górę, ze konczy sie gorszy rozdzial i zaczyna nowy, lepszy. Teraz odpoczywaj, rob krok w tyl tylko po to by nabrac rozpedu a potem lap w ramiona to co los ma najlepszego :***

    OdpowiedzUsuń
  2. Wierzę, że uda Wam się znaleźć swój kąt na tej ziemi (w Dolinie Baryczy oczywiście ;)). Ostatnia wizyta we Wrocławiu niestety mnie zniesmaczyła. Dużo korków, hałasu, pośpiechu... A zawsze uwielbiałam to miasto. Dzisiaj doceniam nasz mały Ostrów. 😉 Praca w szkole mnie frustruje, myślę, że nie tylko mnie. Poza tym ja uczę polskiego, więc mam chyba wyjątkowo przerąbane. 😝 Wszystkiego dobrego dla Was! Dużo radości z każdego dnia. Kasia

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.Na każdy postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam odwiedzających:):)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia