środa, 31 sierpnia 2022

Nowy rok szkolny

Udostępnij ten wpis:
Wracam do pracy.
Z jednej strony sie cieszę i jestem ciekawa tego roku,a z drugiej totalnie wkurzona na politykę i pomysły ministra edukacji.
Dostaliśmy godzinę, za którą nam nikt nie zapłaci.Będę musiała specjalnie wracać do pracy na tzw.konsultacje. Już widzę jak do nauczyciela świetlicy rodzice i uczniowie walą drzwiami i oknami.
Z każdym rokiem ten jegomość obrzydza mi pracę coraz bardziej.Skłóca nauczycieli,pozbawia motywacji,powoduje masowe ucieczki ze szkoły.
Jak długo nauczyciele będą pracować w kilku szkolach by się utrzymać?Kosztem jakości edukacji,dzieci swoich i tych szkolnych.
Nastroje są złe i będą jeszcze gorsze.
U nas ciągle brakuje obsady.Poziom będzie marny bo jak długo można ciągnąć zastępstwa.Zajechany nauczyciel to marny nauczyciel ale najlepiej udawać,że wszystko jest super.
Jestem zwyczajnie wkurzona!


Pozdrawiam Tangerina;)

2 komentarze:

  1. U nas to samo. Każdy nauczyciel ma około 30 h. Ja się nie zgodziłam bo wiem że nie dałabym rady. Przeze mnie jedna koleżanka ma 39 h😮

    OdpowiedzUsuń
  2. W zeszłym roku bywały miesiące,że miałam 57h ponadwymiarowych🤪Myślałam,że dam radę i dałam ale pod koniec roku leciałam na oparach.W tym roku nie biorę nic ponad etat🙃

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.Na każdy postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam odwiedzających:):)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia