piątek, 23 grudnia 2022

Kolejna zła wiadomość

Udostępnij ten wpis:
Koniec roku przylozyl nam raz jeszcze.
Dziś zadzwonił lekarz z Poznania. Mąż ma znacznie podwyższone leukocyty. Muszą zrobić mu kolejną bronchoskopie i  markery nowotworowe. Nie ma ja dostać taką wiadomość przed świętami. 
Po świętach mieliśmy jechać na tydzień w góry bo przesunęliśmy sobie wyjazd z wakacji,który był już opłacony.
Tradycyjnie nie pojedziemy.Wizytę ma w czwartek. Lekarz wypytywał o wiele rzeczy m.in czy schudł, kazał opisać bóle pleców które ma.Stracił jakieś 10kg w ostatnim czasie.Zaczynam się bać ale czuję takiego powera,że się nie dam.Poradzimy sobie i z tym.Nie poddam się nie ma opcji.
 
To nie musi być kolejny nowotwór bo może to być wynik stanu zapalnego,który toczy się w jego organizmie.Może to być już zapalenie płuc.Najgorsze,że każda infekcja mocno go wyniszcza.
Próbujemy się nie nakrecac.
Święta będą ciężkie.
Dam mu tyle wsparcia ile potrafię.
Proszę o dobre mysli w naszym kierunku.

Jutro już pewnie nie napisze bo będziemy w drodze do mamy.

Życzę Wam zdrowia przede wszystkim bo jak widać ono jest w życiu najważniejsze i determinuje wszystko inne.Spokoju,miłości i czasu dla siebie i najbliższych.Dbajcie o relacje, nawet te trudne.
Ściskam Was wirtualnie i dziękuję za wszystkie mile słowa i wiadomości od Was. Pozdrawiam Tangerina;)

2 komentarze:

  1. Boli bardzo ale wiara w moc dzisiejszej medycycny pozwala wierzyc ze S. wyjdzie z tego, a wiara, ze w dzien i w nocy wszytsko Wam sprzyja niech napelni Was nadzieja ze przed Wami tylko lepsze dni, tego zycze w Święta i po nich😘😘

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.Na każdy postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam odwiedzających:):)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia