środa, 4 stycznia 2023

Ze starym w nowe

Udostępnij ten wpis:
Wkroczyliśmy z nadzieją w Nowy Rok,  jednak nasza sytuacja się nie zmieniła.
Ja już chyba powoli się do niej przyzwyczajam.
Codziennie czekamy na mistyczny przelew ale ten nie nadchodzi.
Pani kierownik w zusie wybaluszyla dziś oczy jak zobaczyła po raz kolejny mojego męża.Nawet ona nie jest w stanie nam powiedzieć co się dzieje.Wysłała maila do centrali z zapytaniem,dlaczego świadczenie nadal nie jest wypłacone.
Progres nastąpił jeśli chodzi o dodatkowe świadczenie dla osoby niezdolnej do pracy,która pozostaje pod opieką osoby bliskiej.Jutro mąż ma złożyć wszystkie dokumenty,które uprawniają do takiej zapomogi socjalnej.
Żyjemy w oczekiwaniu.
Na tydzień trzeba opłacić czynsz.
Rok nowy ale problemy stare.


Pozdrawiam Tangerina;)

6 komentarzy:

 1. A nie macie jakiegoś znajomego prawnika?

  OdpowiedzUsuń
 2. To juz jakaś kpina . To już się chyba do telewizji nadaje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też tak myślę ale według przepisów wszystko jest niby ok.Ktoś nawalił i teraz wszystkie terminy się przesunęły.Zus twierdzi,że pieniądze są gotowe do wypłaty ale oczywiście nikt mu solo przelewu nie zrobi.Musi czekać na rencistów i emerytów😡

   Usuń
 3. Jejku rzadko zaglądam, i nawet nie wiedziałam, że tak u Was kiepsko 😔Z Zusem to już totalne przegięcie, może faktycznie chociaż postraszyć ich prawnikiem? Jakieś pismo oficjalne wysłać? Często jest tak, że jak zaczyna się robić oficjalnie, to nagle wszystko się da😐Pamiętaj, że ja też jestem, całkiem niedaleko. Wiem, że nie jest łatwo prosić o pomoc, ale to naprawdę nie jest żadna ujma na honorze. Po prostu życie czasem potrafi doje.ać, i dobrze mieć wtedy wokół siebie ludzi chętnych do pomocy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Eh nic nie pisalam bo dobrze nie jest.
  W zeszłym tygodniu mąż był na kontroli i robił morfologię.Wczoraj zadzwonił lekarz i znowu wyniki są zle.Podniesione enzymy ektopowe odpowiedzialne za wznowe.
  Jutro znowu jedzie do szpitala😒Kolejny tomograf tym razem całego ciała.
  Dziękuję za troskę 😘

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.Na każdy postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam odwiedzających:):)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia