czwartek, 3 sierpnia 2023

Dobre i złe wieści

Udostępnij ten wpis:
Dobra jest taka,że płuca są 
czyste.Natomiast jeden z czterech guzów jest złośliwy.Czyli mamy taką samą sytuację jak w zeszłym roku.Dokładnie rok temu mieliśmy podobną konstelację - cztery,w tym jeden złośliwy.
Chirurg z oknologiem zdecydowali,że wszystkie są do usunięcia.Niestety dziś nie udało się tego zrobić bo lekarz miał planowe zabiegi.Może jutro znajdzie się miejsce.
Wiem,że nie ma się z czego cieszyć,jednak ulżyło mi,że na płucach nic nie ma.Guzy są małe,więc po usunięciu trzeba będzie to kontrolować bo jak widać co roku nowotwory się odnawiają.
W poniedziałek mąż ma komisję.
Od 7 sierpnia mamy też przekładany od roku wyjazd w góry.Nawet myślałam czy by tego nie odwołać ale musimy gdzies przewietrzyć głowy.

Oczywiście moja wizyta z prawniczką w Zusie nie doszła do skutku bo osoba, ktora miałyśmy się spotkać nadal jest na zwolnieniu o czym dowiedzieliśmy się dzień przed wizytą.
Przeprowadziłam małe śledztwo w banku i okazuje się,że Zus zszedł z moich kont już w kwietniu,kiedy zabrał sobie pieniądze z mojej mamy konta.
Teraz wszystkie konta okupuje komornik związany z szemranymi pożyczkami.
Płacowa ponad miesiąc czekała na info z Zusu czy skończyli egzekucję bo nie wiedziała czy nadal ma mi ściągać pieniądze z wypłaty.Ja jako najbardziej zainteresowana nie jestem informowana na żadnym etapie egzekucji.Począwszy od zauważenia przez Zus jakichś nieprawidłowości,po egzekucję i jej zakończenie.To naprawdę nie mieści się w głowie.Prawniczka już zaciera ręce.

Świadczenia nadal nie ma.
Wczoraj dostałam telefon od osoby zajmującej się pożyczkami szkolnymi.
Kobieta mnie zaczęła straszyć,że jak pożyczka nie będzie spłacana w terminie zawiadomi żyrantow.Ja spłacam te pożyczki z poślizgiem i staram się żeby mieć kasę na ten cel.Najgorsza jest dla mnie świadomość,że ktoś mógłby mieć przeze mnie problemy.Regulamin kasy nie bierze pod uwage sytuacji losowej jak nasza i nie daje możliwości wydłużenia splaty rat.
Jak widać według tych co tworzyli ten dokument życie zawsze układa się fantastycznie.
Na ten moment wyleczyłam się że wszystkich kredytów.Choć nigdy nie sądziłam,że życie mi się zawali to wiem już ,że żadnego banku nie zainteresuje moja historia i nikt się nade mną nie zlituje.

Pieniądze dziś są,jutro ich nie ma.To samo że zdrowiem.
Mam nadzieję,że limit katastrof wyczerpaliśmy.
Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa❤️Pozdrawiam Tangerina;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.Na każdy postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam odwiedzających:):)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia