niedziela, 17 marca 2024

To jest moje życie

Udostępnij ten wpis:


Niedawno czekając na męża robiacego zakupy w pewnym dyskoncie,  zainstalowałam sie przy regale z książkami.
Pomiedzy chłamem znalazlam tę książkę. 
Zaczęłam czytać i postanowilam ją kupić. 
Wydawałoby się ksiazka pełną banałów, którymi karmią nas wszelkiej maści couczowie.Proste prawdy o których zapominamy, a które warto czesto odkurzać. Przypomniałam sobie jak znalazlam sie w tym punkcie mojego życia.
Pożegnałam stare znajomości,ktore byly kulą u nogi,zmieniłam prace,która mnie wykańczała,zawalczyłam o siebie,choć niektórym sie to bardzo nie podobało i próbowali dowieść mi,ze to ze mną jest coś nie tak.Odpuściłam temat dziecka gdy poczułam,że to nie dla mnie.Spędzam czas tak jak lubię,a nie tak jak inni.
Jestem tu.Trochę poturbowana ale w zgodzie ze sobą,wypływam na spokojne wody.Nawet jak przydarzy sie jakaś burza,wiem że przeżyłam juz niejedną i dam rade przeżyć kolejną.
Życie jest ciągłą podróżą.Czasem pociąg odjedzie ale przyjedzie nastepny.Cóż,  że jedzie w innym kierunku ale może ta podróż będzie ciekawsza od tej,na którą byłyśmy przygotowane.
To nasze życie,nasze wybory,nasze perspektywy.Widok za oknem może być różny w zależności od tego kto na niego patrzy.Ja teraz widzę wspaniałą wiosnę i nie mogę sie nadziwić,że dałam radę jej doczekać💪❤️Pozdrawiam Tangerina;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.Na każdy postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam odwiedzających:):)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia