wtorek, 3 sierpnia 2021

Światełko w tunelu

Udostępnij ten wpis:
Czasem mam wrażenie,że nasza sytuacja to jakiś thriller.Zagryzam nerwowo pazury czekając na kolejny krok przeciwnika.Ominelismy jedna przeszkodę,a na horyzoncie pojawia się druga.Właściciel załatwił papier.Dzis prosto z lotniska pojechał do urzędu.Chyba w końcu do niego dotarło,że sytuacja zaczyna robić się nieciekawa. Czasem mam wrażenie,że to nam zależy najbardziej.Teraz czekamy na kolejny termin w banku.Mam nadzieję,że to koniec.

Wypatrzyłam na olx używany,dębowy blat ze zlewem i baterią.Szybki telefon i mamy go!Blat jest cudowny.Mimo wieku - używany 15 lat jest w rewelacyjnym stanie!Przewiezienie go w kombi było nie lada wyzwaniem.Maz siedział w bagażniku na blacie🤣.Trzeba było robić prawko🤣🤣Spędziłam 5h za kółkiem ale było warto.Zaoszczedzilismy kilka tysięcy,pogadałam sobie z sympatyczna właścicielką,zrobiliśmy sobie wycieczkę i mamy już połowę kuchni😁Zamysł jest taki żeby przedmioty były używane.Chciałabym tylko nowy sprzęt do kuchni.
Dom z dusza,przedmioty z historią.
A my napiszemy swoją własną historię..

Pozdrawiam Tangerina;)

2 komentarze:

  1. Świetny pomysł z tymi meblami z duszą. Kiedyś czytałam, że w Czaczu jest zagłębie komisów. Co do ekipy remontowej, to jeszcze chyba nie słyszałam o takiej, która dotrzymuje terminów i nie wycina jakiś numerów 😁 taki chyba mają etos pracy. Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiem o Czaczu🙃Tyle,że nie mamy czym tego przytargać.Nasza ekipa i tak długo czekała.Nastawilam się już na zastane warunki.Jak się uda coś zrobić to będę szczesliwa😁Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.Na każdy postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam odwiedzających:):)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia