piątek, 2 grudnia 2016

Nadzwyczajne posiedzenie rady pedagogicznej - szok i niedowierzanie!

Udostępnij ten wpis:


Nie wiem co dalej..Dzisiaj dowiedzieliśmy się,że łączymy się z gimnazjum.Już na wiosnę nasze grono będzie liczyło ponad 100 nauczycieli!Szkoła obejmie nauczaniem ponad 1000 uczniów!
Jestem przerażona.Po tym co dzisiaj usłyszałam zaczynam zastanawiać się nad moją przyszłością.
Czy chcę pracować w takim molochu?Czy chcę pracować w szkole po dobrej zmianie?
Wiem,że to za wcześnie żeby panikować ale wizja jakiegoś monstrum jest przerażająca.
Daję sobie dwa lata na zastanowienie.Wiem jedno.Nie zazdroszczę dyrekcji.Zapanowanie nad tym wszystkim będzie karkołomne.Dyżury, przejścia między placówkami, opieka nad uczniami,połączenie majątku i czuwanie nad finansami  - niezłe wyzwanie!Ma być jedna biblioteka, ktoś poleci.Jeden sekretariat, ktoś poleci.Ciekawe czy Pani Zalewska bierze to wszystko pod uwagę. Przecież koszt tej zabawy będzie ogromny!Zarówno ludzki jak i finansowy.
Ta Polska bardzo mi się nie podoba.To co oglądam w TV napawa obrzydzeniem i wywołuje wściekłość.Jak daleko posuną się w tym wszystkim?

Pozdrawiam Tangerina;)

2 komentarze:

  1. Crazy-cat-lady3 grudnia 2016 22:45

    O rany! Też bym była przerażona. Tyle dzieciaków pod opieką, przecież to szału można będzie dostać. No i na pewno będą jakieś zwolnienia, no chyba że zaproponują zmianę stanowiska, ale bardzo w to wątpię.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja pracuję w gimnazjum, my też się łączymy z pobliską podstawówką. No właśnie, minister zapewnia, że nauczyciele nie stracą pracy - to oczywiste kłamstwo, ale prawda jest taka, że o pracownikach administracji nikt nie mówi. Ech... Straszny moloch... Dodatkowo - podobno - ma zniknąć stanowisko pedagoga wspomagającego, a to moja ukochana szkolna rola.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.Na każdy postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam odwiedzających:):)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia