Czasem mam wrażenie,że nasza sytuacja to jakiś thriller.Zagryzam nerwowo pazury czekając na kolejny krok przeciwnika.Ominelismy jedna przeszkodę,a na horyzoncie pojawia się druga.Właściciel załatwił papier.Dzis prosto z lotniska pojechał do urzędu.Chyba w końcu do niego dotarło,że sytuacja zaczyna robić się nieciekawa. Czasem mam wrażenie,że to nam zależy najbardziej.Teraz czekamy na kolejny termin w banku.Mam nadzieję,że to koniec.
Wypatrzyłam na olx używany,dębowy blat ze zlewem i baterią.Szybki telefon i mamy go!Blat jest cudowny.Mimo wieku - używany 15 lat jest w rewelacyjnym stanie!Przewiezienie go w kombi było nie lada wyzwaniem.Maz siedział w bagażniku na blacie🤣.Trzeba było robić prawko🤣🤣Spędziłam 5h za kółkiem ale było warto.Zaoszczedzilismy kilka tysięcy,pogadałam sobie z sympatyczna właścicielką,zrobiliśmy sobie wycieczkę i mamy już połowę kuchni😁Zamysł jest taki żeby przedmioty były używane.Chciałabym tylko nowy sprzęt do kuchni.
Dom z dusza,przedmioty z historią.
A my napiszemy swoją własną historię..