8/11/2021

Podaj dalej

Myslalam,że takie sytuację dzieją się tylko w filmach.Wczoraj przepuściłam starszego Pana w kolejce do wymazu,a dzisiaj ten sam człowiek pomógł mi w szpitalu znaleźć drogę😁Dobro wraca!Może banał ale działa.Pani w okienku szpitalnym również była dla mnie miła,choć była zestresowana całą tą zadyma z pacjentami.Położna przygotowująca mnie do zabiegu okazała się ciepłą i życzliwa osobą. Czekam na zabieg i mimo tego,że mam mega stresa to był miły poranek😁
Pozdrawiam Tangerina;)

8/10/2021

Zabieg

Ściągnęłam szwy z brzucha.Blizna będzie dość długa ale ladnie się zagoiło. Prawdę mówiąc spodziewałam się malenkiej;)Pewnie pobrał więcej do badania.Wynik za dwa tygodnie.
Jutro usuwam mięśniaka.Cykam się trochę.Mam się stawić o 7.00 w szpitalu.Nie wiem ile to potrwa.Znieczulenie miejscowe,wiec powinno pójść szybko i sprawnie.Proszę o ciepłe myśli i kciuki:)
Pozdrawiam Tangerina;)
Psiarnia

8/07/2021

Psiarnia

Szczerbatka



Inka musiała mieć zabieg ściągania kamienia z zębów Byliśmy przygotowani na koszty ale finał nas powalił Czyszczenie,polerowanie,usuniecie dwóch zębów,czyszczenie kanalików łzowych i gruczolow 1280zl.Po raz kolejny mój plan na oszczędzanie nie wypalił😂Biedna suczka.Podobno ma bardzo wrażliwe zeby i kamien za kilka tygodni zacznie się znowu odkładać.Chyba będziemy musieli jej szorować zebiska,choć już dziś wiem,że sobie nie da🥴Jak ją wczoraj odebraliśmy od wety miała kaganiec na pysku.Chyba za bardzo nastraszylismy lekarzy,że zrobi kipisz jak się obudzi.Najważniejsze,że już nie cierpi.Zaniepokoilo mnie łzawienie.Okazalo się,że to właśnie zeby dają znać o sobie.Jakies chorowite mamy te psy.Senior dostał leki na padaczkę ze względu na problemy z tylnymi łapami.Po jednej tabletce zaczął się zataczać i przewracać,wiec musieliśmy je odstawić.
Po tej szprycy w tylek chyba jest lepiej.Kupilismy dla niego mały dywan i na nim czuje się najbezpieczniej bo z podłogi trudno mu się podnieść.Obiecalam staruszkowi,że ostatnie dni spędzi na wolności bez schodów.Jestem blisko spełnienia obietnicy❤
Pozdrawiam Tangerina;)


8/05/2021

Rzucam planowanie!

Rzucam planowanie! Jak widać plan żeby wprowadzić się w czerwcu trochę sie nie udał 🤣
Potem był plan na lipiec,a sierpień to była ostateczność.Teraz będę szczęśliwa jak wprowadzimy się przed zimą,będę miała ciepłą wodę i ciepło w chałupie.Czlowiek szybko potrafi zejść z oczekiwań😁
Termin w banku na 2 września.Witaj szkoło!
Papier będzie miał miesiąc i mam nadzieję,że nic się nie wydarzy bo znowu się zdezaktualizuje😂
Do trzech razy sztuka.
Pozdrawiam Tangerina;)

8/03/2021

Światełko w tunelu

Czasem mam wrażenie,że nasza sytuacja to jakiś thriller.Zagryzam nerwowo pazury czekając na kolejny krok przeciwnika.Ominelismy jedna przeszkodę,a na horyzoncie pojawia się druga.Właściciel załatwił papier.Dzis prosto z lotniska pojechał do urzędu.Chyba w końcu do niego dotarło,że sytuacja zaczyna robić się nieciekawa. Czasem mam wrażenie,że to nam zależy najbardziej.Teraz czekamy na kolejny termin w banku.Mam nadzieję,że to koniec.

Wypatrzyłam na olx używany,dębowy blat ze zlewem i baterią.Szybki telefon i mamy go!Blat jest cudowny.Mimo wieku - używany 15 lat jest w rewelacyjnym stanie!Przewiezienie go w kombi było nie lada wyzwaniem.Maz siedział w bagażniku na blacie🤣.Trzeba było robić prawko🤣🤣Spędziłam 5h za kółkiem ale było warto.Zaoszczedzilismy kilka tysięcy,pogadałam sobie z sympatyczna właścicielką,zrobiliśmy sobie wycieczkę i mamy już połowę kuchni😁Zamysł jest taki żeby przedmioty były używane.Chciałabym tylko nowy sprzęt do kuchni.
Dom z dusza,przedmioty z historią.
A my napiszemy swoją własną historię..

Pozdrawiam Tangerina;)
Copyright © Enjoy the little things , Blogger